pl / eng

Dlaczego warto

V MIĘDZYNARODOWA KONFERENCJA LPG – DLACZEGO WARTO?


Szanowni Państwo,
W dniu 6 kwietnia 2017 roku Polska Organizacja Gazu Płynnego ponownie będzie miała przyjemność gościć w Warszawie przedstawicieli branży LPG z całego świata – organizuje V Międzynarodową Konferencję „LPG – Wyjątkowa Energia”, jako kontynuację poprzednich czterech spotkań.
Założeniem V Międzynarodowej Konferencji „LPG – Wyjątkowa Energia”, podobnie jak jej poprzednich edycji i dzięki wyraźnemu charakterowi międzynarodowego wydarzenia o dużym znaczeniu dla polskiego sektora energetycznego, które zgromadzi wielu specjalistów zarówno z Polski, jak i z zagranicy, jest umożliwienie stworzenia platformy dialogu - wymiany wiedzy i doświadczeń oraz zapoznanie się z rynkami w innych krajach, jak i w kraju. Podczas konferencji zostaną omówione aktualne problemy związane z działalnością na rynku LPG, ze szczególnym uwzględnieniem zmian prawnych wprowadzonych w 2016 roku i ich wpływ na rynek.
Tradycyjnie zaprezentowany będzie również Raport Roczny Polskiej Organizacji Gazu Płynnego za rok poprzedni.
Dodatkowym atutem organizowanej Konferencji jest samo miejsce spotkania. Hotel Bristol jest centrum życia kulturalnego Warszawy, posiada zachwycającą lokalizacją - przy samym Trakcie Królewskim, kilka kroków od Nowego Światu - najmodniejszej ulicy w Polsce.
Zgodnie z życzeniem uczestników poprzedniej edycji Konferencji WE wieczorne spotkanie odbędzie się w Teatrze „Sabat”. Gwarantowany wyjątkowy wieczór w wyjątkowym miejscu.
Szczegółowe informacje o programie oraz uczestnikach znajdziecie Państwo na tej stronie.

Serdecznie zapraszamy!
zespół POGP